تندیس پهلوان «حسین رضازاده» در زادگاهش مشکین شهر نصب شد

تندیس پهلوان «حسین رضازاده» در زادگاهش نصب شد

خبرگزاری فارس: تندیس جهان پهلوان «حسین رضازاده» در مراسمی با حضور فرماندار مشکین شهر و جمعی از مسئولین در زادگاهش ـ روستای حیدر آباد ـ نصب شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، فرماندار مشکین شهر امروز در این مراسم اظهار داشت: برای ارج نهادن به تلاش و موفقیت‌های پهلوان حسین رضازاده این یادمان در ورودی روستای حیدرآباد ـ زادگاه ـ وی نصب می‌شود تا خاطرات پهلوانی و دلاوری او در خاطره‌ها زنده بماند.
علی حیدری در ادامه سخنان خود با اشاره به مسئله آسفالت این روستا در حال اجراست افزود: برای این امر 50 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است و تا یک‌ماه آینده تکمیل و در اختیار اهالی این روستا قرار خواهد گرفت.
وی در پایان خاطرنشان کرد: علاوه بر نصب تندیس و آسفالت راه این روستا، در این روستا سایر خدمات دولتی نیز ارائه و توسعه خواهد یافت.
انتهای پیام/ص

/ 4 نظر / 23 بازدید
علی بیگی

خانم نورمحمدی با سلام از اینکه کارتان را با توضیح رویدادهای مهم تاریخی شهرمان شروع کرده اید آرزوی توفیق برای شما دارم.

ولی ملکی

گوتینه سوخوم

ولی ملکی

گوتینه سوخوم

توران

نامه سرگشاده دانشجویان آذربایجانی به رئیس جمهور جهت احیای نام آذربایجان به دواستان آذربایجانی نشین اردبیل وزنجان> ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران جناب آقای دکتراحمدی نژاد سلام علیکم احتراما بطوریکه استحضارداریداستفاده ازاسامی تاریخی وفرهنگی حق قانونی وانسانی مردم مناطق مختلف کشورمان است متاسفانه این حق مسلم سالهاست ازمردم استانهای آذری(ترک) نشین زنجان واردبیل دریغ گردیده است مادانشجویان آذری(ترک) دانشگاههای تهران ازجنابعالی که سالها دربین مردم آذربایجان بعنوان مسئول مصادربالای دولتی زندگی کرده ایدوبه روحیه وحساسیت مردم آن به این موضوع واقفید تقاضامندیم باارائه لایحه یی جهت احیای نام آذربایجان به این دو استان آذری (ترک)نشین تحت عنوان استان آذربایجان جنوبی وآذربایجان شرقی(باتغییرنام آذربایجان شرقی فعلی به آذربایجان مرکزی)اقدام فرمایید تاانشاالله بااین اقدام مردمی شما مردم این مناطق نیزهمانند مردم استانهای خراسان از نام تاریخی خود برخوردارشوند طبیعیست که دراین عمل عدالت جویانه وکلای مناطق آذربایجانی نشین درمجلس شورای اسلامی حامی شماخواهند بود. دانشجویان آذربایجانی دانشگاههای تهران